#ffffff
آمار استنباطی کاربردی و SPSS

نرم افزار SPSS یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار ها برای انجام کارهای آماری است و بیشتر دانشجویان به نحوی با مفاهیم نهفته در این نرم افزار در ارتباطند. از طرفی یادگیری کامل نرم افزار SPSS نیازمند زمان و هزینه های بسیار است و یک دانشجو برای انجام پروژه های آماری و مقاله و پایان نامه نیازی به دانستن آن حجم از اطلاعات تخصصی ندارد. به همین دلیل این دوره با هدف ارائه اطلاعات کاربردی آمار استنباطی و SPSS خدمت شما ارائه می گردد.

 

اهمیت یادگیری آمار استنباطی همزمان با SPSS :

در نرم افزار SPSS از مفاهیم آمار استنباطی استفاده شده است به طوری که دستورات و فرمان های این نرم افزار پر است از فرمول های مختلف و پیچیده که محاسبه ی دستی آن ها بسیار زمان بر است. نرم افزار SPSS این کمک بزرگ را به محقق می کند که تمام محاسبات را به سرعت انجام دهد و نتیجه را به صورت اعداد، نمودار ها و جداول به محقق ارائه دهد.

با استفاده از نرم افزار SPSS دیگر محقق نیازی به دانستن فرمول های پیچیده آماری ندارد اما باید کاربرد آزمون ها و دستور های موجود در نرم افزار را بداند تا بتواند از آن ها استفاده کند. به همین دلیل بهترین راه برای یادگیری نرم افزار SPSS ، یادگیری آمار استنباطی همزمان با یادگیری دستور مربوطه در نرم افزار است. در این دوره به همراه مباحث آمار استنباطی، آزمون ها و دستور های مربوطه در نرم افزار SPSS هم قرار داده شده همچنین بعد از یادگیری مراحل گرفتن آزمون ها در نرم افزار، می توانید بدون نیاز به مراجعه به نرم افزار در سایت موکینو روی گزینه های نرم افزار کلیک کنید و مراحل را تمرین کنید.

 


اهداف آموزشی دوره:

  • آشنایی با مفاهیم کاربردی آمار استنباطی
  • آشنایی با آزمون ها و دستور های پرکاربرد نرم افزار SPSS
  • نحوه ی ویرایش جداول و نمودار های خروجی SPSS
  • درک مفهومی آزمون های مورد نیاز برای یک طرح مطالعاتی

 

موفق باشید

 

امتیاز و دیدگاه

0.0
میانگین امتیازات
0 امتیاز
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
تجربه خود از شرکت در این دوره را با سایر مخاطبین به اشتراک بگذارید.
هیچ دیدگاهی یافت نشد!
نمایش دیدگاه‌های بیشتر
تجربه خود از شرکت در این دوره را با سایر مخاطبین به اشتراک بگذارید.

 

وضعیت
ابتدا وارد حساب شوید
قیمت
19,000 تومان
امیرمحمد صمدی

امیرمحمد صمدی

برگزار کننده

برچسب ها: spss آمار